צאו לי מהצלחת עכשיו!

ערב טוב לכולם.


פסח מתחיל רק עוד חודשיים, וש”ס כבר מתחילים עם השטויות שלהם. כרגיל, מה שמטריד אותם הוא חוק החמץ. מסתבר שהחוק לא מגביל מדי, והוא מחייב רק כפייה דתית קטנה. אלוהים, ההמצאה הנוראית ביותר מאז ומעולם, החליט (במוח של הרב עובדיה יוסף) שבישראל לא יוצג חמץ למכירה. בשום מקום. לא בפומבי ולא באופן מוסתר. לאחר שיחה ארוכה עם הרב עובדיה (השיחה על חשבונכם, אלא מה) אלוהים שכנע אותו להעביר את המסר לחבורת הבובות שלו בכנסת, אלה שהופעתם בתוכנית שהיא לא “ארץ נהדרת” גורמת לרוב האוכלוסיה בחילה.


הנסיון היחיד לבלום את החוק הנוראי הזה שייך למפלגת “ישראל ביתנו”, שמאיימת איום חסר משמעות: “אם חוק החמץ יעלה, נדרוש גם להביא את ברית הזוגיות להצבעה במליאה”. אנשי ש”ס בטח משקשקים עכשיו. מאיימים עליהם בהעלאת הצעת חוק שלא תעבור לעולם כל עוד ש”ס יושבת בממשלה. ראש הממשלה שלנו, ששומע מספיק צרחות בבית, לא צריך לשמוע גם צעקות במקום העבודה. הוא רוצה לשמור על קואליציה שקטה ויקבור כל נסיון להרגיז את נציגי הדמיון של הרב עובדיה.


הפסיכים החשוכים האלה משתלטים על כל חלקה טובה בארץ, ובירושלים, איפה שבאמת אפשר לקבל החלטות, יושבים 109 מטומטמים שמקשיבים לשטויות של 11 גאוני הדור של ש”ס ואומרים אמן. מדי פעם קם איזה אחד שאומר להם “לא”, ואז ישר מתרץ את זה בנסיון לשמור על הכיסא שלו.


בהצלחה לכל בעלי העסקים בפסח הקרוב. שר הפנים הגאון שלנו בוודאי ישלח את פקחי החמץ שלו לפטרל ברחובות כדי לוודא שאף אחד לא מוכר בטעות משהו שנגעה בו חיטה. אם היה לי עסק שקשור לזה, הייתי אומר לפקח בעדינות להסתובב ומציע לו פיתה בחצי מחיר.


צאו לי מהצלחת עכשיו!


שלכם,


nadavs

לא רואים את האתר/התגובות כמו שצריך בסלולר? נסו את הלינק הזה

התגובות של 6 לצאו לי מהצלחת עכשיו!
 • אוריה בר-מאיר
  24/01/2010 ב23:19

  אני ממליץ לאלו שרוצים למכור חמץ בפסח פשוט להתנצר, ואז נראה את ש"ס עושה להם משהו.

  הגב
  • nadavs
   28/01/2010 ב20:09

   זו לא בעיה בשבילם. הם פשוט ישרפו כמה ספרים.
   nadavs

   הגב
 • דנה
  27/01/2010 ב17:49

   תשמור את הדעות המטומטמות שלך לעצמך. אין צורך לכתוב בצורה הזאת על ה‎’‎. זה מעליב ופוגע באנשים אחרים.
  התגובה נשלחה דרך הטלפון הסלולרי

  הגב
  • ladynana
   28/01/2010 ב12:13

   את האמונה שלך שמרי לעצמך, אין צורך לכפות אותה על אחרים. זה מעליב ופוגע באנשים אחרים.

   הגב
  • nadavs
   28/01/2010 ב20:09

   אותי מעליב שאנשים שמאמינים באלוהים חושבים שאני צריך לחיות לפי איך שהם רואים את העולם. מה, אסור לי גם להיעלב?
   nadavs

   הגב
 • ערן לוי
  04/02/2010 ב18:28

  תראו, חבר’ה, אני חילוני לגמרי, לא שומר כשרות, נוסע בשבת, חי אלוהים – אני אפילו חי בגרמניה! אבל מאז ומתמיד לא הבנתי את העליהום על עניין החמץ בפסח.  אני אוכל חמץ בפסח, אבל אם אין לי לחם בבית אז לא אוכל חמץ. נקודה.  אם אגיע למסעדה שאינה כשרה מן הסתם אמצא שם משהו חמצי, אבל לא אצא מגדרי כדי למצוא פירור לחם פנוי.  אין שום רע באי הצגת חמץ אם זה מפריע אפילו לאחד עשר דתיים.  השיוך לש"ס אמנם ממאיס את העניין, מאחר וש"ס מאמינה שהיא קיבלה את עשרת הדיברות, אבל אם תשאירו רגע את ש"ס בחוץ אולי תבינו שזה דווקא מנהג נחמד.

  הגב

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.