ארץ נהדרת ומתנות

ערב טוב לכולם (בוקר טוב לישראלים)!


ובכן, טקס קבלת המתנות הושלם. נכון שהוא הושלם לפני כמה שעות, אך אי אפשר לרוץ ישר ולכתוב. ככה זה בחיים. זה מה יש.


ובכן, המתנות להפעם הן… שלושה ספרים, ארבעה דיסקים ומשהו סודי.


אני לא אפרט על כל ספר וספר, אבל אני כן אספר שהדיסקים הם של הגשש החיוור שתמיד רציתי לשמוע. המתנה הסודית כשמה כן היא, סודית. יש דברים שגם בבלוג לא אומרים.


ארץ נהדרת היו גדולים, כרגיל. טומי לפיד עם הגזענות שלו והרב עובדייה עושה צחוק מהכל. פשוט נהדר, אבל עד כמה שזה עצוב, זה כנראה נכון. טל פרידמן בחומוס סולחה והפקידה של הסלולר פשוט מדהים. מריאנו בתור מיקי בוגנים ממש נכון. החלק על הדוגמניות ממש נכון. אני ראיתי את התוכנית והם יורדים שם על הבנות המסכנות האלה בלי בושה. צודק מי שאומר להוריד את התוכנית או לפחות להוריד כמה קטעים.


וכעת משהו שקצת מעצבן. לפעמים אנשים אומרים לי בצ’אט שלום, ואין לי מושג מי הם. בבקשה תגידו כינוי, מספר אייסיקיו, מסנג’ר או משהו. כי כשאני רואה ש-anon1 מדבר איתי זה לא עוזר לי. ממש לא.


מחר יש חדר מלחמה, מחר אני בן 15 ויום וכנראה שמחר אני לא אדע כמה קיבלתי בבוחן במתמטיקה. אני מקווה שייצא משהו טוב, למרות שאני יכול להרשות לעצמי הפרש של 8 נקודות בלי פגיעה משמעותית בציון.


התעודה שלי הגיעה היום, הכל S. לידיעתכם, S לא אומר הרבה. זה אומר A, B או C. לא שימושי במיוחד. עוד חמישה שבועות (הדבר האמריקאי המפגר הזה) יהיו לי ציונים ממשיים. המורה הפסיכית שלי לאנגלית כתבה פעמיים הערה של שלוש שורות! פעם אחת בשיעור הראשון ופעם בשיעור השני. מוזר ביותר.


וכנראה שזהו. יום ההולדת שלי עומד להסתיים בעוד ארבע שעות ואני אצטרך לחכות עוד שנה שלמה עד שאני אקבל עוגה, מתנות, ורשיון נהיגה.


הפעם אין משפט אמריקאי, אבל יש סיפור מעניין. פעם חזרנו מטיול בלילה והחנינו את המכונית בצד השני של הרחוב. כאשר ירדנו יום למחרת כדי לנסוע לאנשהו, גילינו שעל השמשה עודמת מעטפה לבנה שאומרת, קנס. התברר שמותר לנו לחנות רק בצד אחד של הרחוב. ועל הקנס אי אפשר לערער. הכוונה שאפשר, אבל זה לא עוזר.


יום טוב.


שלכם,


nadavs

לא רואים את האתר/התגובות כמו שצריך בסלולר? נסו את הלינק הזה

צפה בתגובות

 • היי גם אני גרה בארה"ב... עברתי לניו יורק לפני שנתיים... מוזמן לבלוג שלי:]

  • וואו אתה ממש אובססיבי לגבי אמריקה... אני דווקא מתה לחזור לישראל...

   • אובססיבי להישאר פה? גם אני רוצה לחזור לישראל. הבעיה עם חזרה לישראל זה חזרה לבית הספר הקודם שלי, מה שלא בא בחשבון.
    nadavs

 • לי טוב פה... הבית ספר מעולה והכל... אני פשוט מתגעגעת!!

  אבל מה הקטע של הדגל והצבעים?? זה נשמע שאתה ממש מת על אמריקה

  אתה ב-י’?

  אני ב-ח’...!

  • הדגל והצבעים מסמלים למיטב ידיעתי את המקום שאני גר. ואם שמת לב, הדגל של ארה"ב קצת שונה מהרגיל. ;)
   nadavs

   • יייוווו אני לא מאמינה רק עכשיו שמתי לב!!!!!!!

שתף
  פורסם על ידי
  nadavs

  This website uses cookies.